Skolas vadītājs

Vladimirs Jusupžanovs — Aikido, Iaido un Kobudo pasniedzējs, 6. dans Aikido Aikikai, 6. dans Muso Jikiden Eishin Ryu Iai Heiho, 6. dans (Kyoshi) Mugen Ryu Heiho. Senseja Yasunari Kitaura, senseja Mutsuyoshi Ishigaki un senseja Yuji Matsuoi audzēknis.

Dzimis 1957. gada 4. maijā. Skolas gadu laikā nodarbojies ar grieķu romiešu cīņu, sambo un džudo. Kā students (no 1976. gada) sāka apgūt karatē.

1980. gadu beigās sāka interesēties par aikido. Tā kā tolaik šī cīņu māksla Latvijā nebija attīstīta, to nācās apgūt, apmeklējot seminārus dažādās valstīs.

1993. gadā notika pirmā tikšanās ar senseju Yasunari Kitaura, kurš kļuva par viņa tiešo aikido skolotāju.

2000. gadā pēc senseja Yuji Matsuoi dodzjo apmeklēšanas sāka apgūt iaido un kobudzjucu.

Kopš 2001. gada regulāri papildina aikido zināšanas Aikikai Hombu dodzjo (Tokija).

Laikā no 2005. līdz 2018. gadam katru gadu apguva iai prasmes senseja Mutsuyoshi Ishigaki dodzjo Sapporo pilsētā (Hokkaido).

Pirmā Japānas apmeklējuma laikā piedalījās iai treniņos senseja Katsuo Yamaguchi (10. dans Hanshi) dodzjo, kā arī nodarbojās ar Taura Muso Ryu Kobujutsu senseja Motomu Ikubo (16. Toryo) dodzjo.

Šobrīd Vladimirs Jusupžanovs ir Latvijas Iaido federācijas prezidents un Latvijas Aikido federācijas vice prezidents, kā ar Mugen Ryu Heiho galvenais pasniedzējs Latvijā.